Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
Różne cele i potrzeby, jedno rozwiązanie

Dieta Poznań

- Skuteczność-

Dieta w mieście Poznań

Kiedyś wydawało nam się, że spersonalizowana dieta jest tylko dla sportowców oraz osób, które pragną schudnąć kilkanaście kilogramów. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj wiemy, że prawidłowo dobrane żywienie to klucz do nie tylko zadbanej sylwetki, ale także zdrowia oraz świetnej kondycji. Powiedzenie, że jesteśmy tym co jemy nabrało sensu, a nasze talerze zmieniły się o sto osiemdziesiąt stopni. Znalazło się na nich wiele zielonego, warzyw, owoców… ale zaraz, zaraz! Czy oby na pewno łączysz dobrze składniki? Czy makro i mikro elementy są odpowiednio zbilansowane? Wydaje Ci się, że odżywiasz się zdrowo, ale wciąż nie możesz dojść do wyznaczonego sobie celu? A może pragniesz po prostu pogłębić swoją wiedzę dotycząca dietetyki i odpowiednich zasad żywienia? To wszystko i jeszcze więcej zdobędziesz wybierając jeden z moich pakietów. Przygotuję w pełni spersonalizowaną dietę, opracuje plan żywieniowy, a nawet jako trener personalny online, przekaże kilka sportowych sztuczek. Nie jesteś już sam/a w komponowaniu posiłków, jesteśmy w tym razem. Spróbujesz?

- Oferta-

Dieta Poznań

Sylwetka

Dieta odchudzajaca

Jeśli Twoim celem jest zrzucenie kilku lub nawet kilkudziesięciu nadprogramowych kilogramów to znalazłeś miejsce dla siebie. Nie stosuję głodówek oraz diet, po których jedyny efekt to efekt jojo. Dzięki indywidualnemu podejściu sprawię, że Twoje ciało zmieni się na lepsze.

Trening

Dieta sportowca

Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do zawodów sportowych, jesteś zawodowym sportowcem czy też jest to jedynie Twoja pasja, z pewnością wiesz, że odpowiednia dieta to 70% sukcesu. Pomogę Ci ją ułożyć, co przyczyni się do poprawienia wyników sportowych.

Zdalnie

Dieta online

Wświecie, w którym każda minuta ma znaczenie wiem jak ważna jest dostępność online. Nie musimy się spotykać face-to-face. Dzięki odpowiednim komunikatorom online poznamy się lepiej, a następnie przygotuje spersonalizowaną dietę online.

Żywienie

Plan dietetyczny

Krok po kroku opowiem Ci o kolejnych etapach naszej drogi. Wprowadzę Cię w świat racjonalnego żywienia i przygotowywania pełnowartościowych posiłków. Pokażę Ci, że zdrowa dieta to nie tylko wyrzeczenia, ale także sposób życia.

Zdrowie

Dieta w chorobach

Dieta jest niezwykle ważna w leczeniu wielu chorób. Prawidłowo zbilansowane posiłki pomagają w utrzymaniu zdrowia i poprawie samopoczucia, szczególnie w przypadku chorób takich jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca i układu pokarmowego.

Styl życia

Dieta fitness

To styl żywienia, który jest skoncentrowany na zdrowej, zbilansowanej diecie, która pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki. Regularne ćwiczenia fizyczne w połączeniu ze zdrową dietą to klucz do sukcesu w sporcie. Zobacz jak być bardziej fit.

- Dobry plan i szybki efekt -

Trzy kroki do sukcesu:

Odpowiednio przygotowany plan działania jest podstawą sukcesu. Sprawdź jak będzie wyglądać nasza praca.

1.
Właściwie dobrana dieta

Przed ustaleniem odpowiedniej diety konieczny jest wywiad dotyczący zdrowia i preferencji. Przeprowadzę go, aby poznać Cię lepiej.

2.
Realizacja planu

Kluczem do sukcesu jest dokladna realizacja postawionych sobie celów. Dzięki odpowiednio rozpisanemu planowi posiłków wszystko będzie przejrzyste.

3.
Trwały efekt

Decydując się na moją dietę nie musisz obawiać się o jej trwałość. Jesteś w dobrych rękach, które sprawią, że efekt zostanie na zawsze, jeśli tylko będziesz tego chciał.

Nie wiesz jak zacząć i którą opcję wybrać?

Skontaktuj się ze mną!