Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
- Zdalna współpraca

Dietetyk online

- Prosto i szybko -

Paweł Baraniak – Dietetyk online

Brak czasu, życie w pośpiechu i ciągle brak mobilizacji na cele dietetyczne? Trafiłeś w odpowiednie ręce. Nazywam się Paweł Baraniak, a z zawodu jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym. Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem, który daje nam wiele możliwości. Dzięki szybkim komunikatorom oraz bezpośrednim narzędziom do kontaktów face-to-face mamy możliwość współpracować z kim chcemy i gdziekolwiek chcemy. Jako dietetyk online wiem jak ważna jest szybkość i przestrzeń działania. Moje podejście do opieki dietetycznej jest w pełni wartościowe, skupiam się na odpowiednich wartościach i tworzę drogę prosto do celu. Ciągle doskonalę swój warsztat, bo wiem, że doświadczenie oraz wiedzę nadal trzeba zdobywać. Chętnie przygotuję w pełni zindywidualizowaną dietę opartą na szybkich i zdrowych przepisach. Wydobędziemy smak z potraw, tworząc z nich sposób na życie, a nie przykrą konieczność. Podpowiem Tobie jak słuchać organizmu, zwłaszcza tego borykającego się z chorobami.  Chętnie przedstawię mój plan na Ciebie i sprawię, że liczenie kalorii nie będzie uciążliwe.

- Oferta-

Oferta Dietetyk online

Nie musisz wychodzić z domu aby zdobyć swój cel. Dzięki spersonalizowanej diecie online zmienisz swoje życie, zdobędziesz wymarzoną sylwetkę oraz sprawisz, że Twoje samopoczucie się polepszy. Tak wiele plusów, a wystarczy tylko sięgnąć po dietę online.

Dla niego

Dieta dla mężczyzn online

Nie tylko kobiety pragną wyglądać lepiej i mają problemy z sylwetką. Pokażę Ci w jaki sposób przyrządzać posiłki, aby te dostarczały wszystkich potrzebnych składników, a przy tym były proste w wykonaniu. Uczucie głodu na tej diecie Ci nie grozi.

Dla niej

Dieta dla kobiet online

Piszesz wiadomość lub dzwonisz i zaczynamy wspólnie pracować nad Twoim zdrowiem i formą. Stosując przygotowaną tylko dla Ciebie dietę będziesz w stanie szybko, łatwo i przyjemnie zrealizować swój cel. W końcu z radością spojrzysz w lustro.

dieta w chorobach
Zdrowie

Dieta w chorobach online

Zmagasz się z jedną z chorób układu pokarmowego lub tarczycy? A może Twoja dolegliwość jest całkowicie inna? Nie martw się, poradzimy sobie z nią wspólnie. Poprzez odpowiednio dobrane składniki sprawimy, że jedzenie znów stanie się przyjemnością.

Trening

Dieta sportowców online

Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym sportowcem czy jest to tylko Twoja pasja – dieta online sportowca jest dla Ciebie. Zostanie stworzona specjalnie pod Twoje wymagania, biorąc pod uwagę sport i tryb życia jaki prowadzisz. Posiłki przyrządzisz z łatwością.

Fit

Dieta odchudzająca online

Ciągłe liczenie kalorii nic nie da, jeśli nie potrafisz dobierać odpowiednich składników. Poprzez moją dietę poznasz nowe smaki i dowiesz się jak dostarczyć niezbędne składniki pokarmowe. Zmienisz swoje nawyki żywieniowe i z radoscią staniesz na wadze.

dieta wege
Wege

Dieta dla wegetarian online

Diety roślinne są szczególnie trudne, ponieważ musimy wiedzieć które składniki zastąpią nam produkty odzwierzęce. Organizm potrzebuje odpowiednich minerałów i witamin by funkcjonować. W mojej diecie online znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

- Plusy współpracy -

Dietetyk online - Korzyści

Bez wychodzenia z domu, prosto, łatwo – czy to nie brzmi przyjemnie? Dzięki mojej diecie online dowiesz się jak właściwie komponować posiłki, jakich zamienników warto używać, a czego unikać w swojej diecie. Spotkajmy się w internecie!

Background Image
Indywidualna dieta

Nie korzystam z diet „dobrych dla wszystkich”. Moje jadłospisy są w pełni spersonalizowane i dostosowane do konkretnej osoby.

Background Image
Kontakt online

Wystarczy otworzyć komunikator, aby się ze mną skontaktować. Możemy robić to z każdego miejsca na ziemi, wystarczy tylko internet.

Background Image
Oszczędność czasu

Nie musisz do mnie dojeżdżać, nie tracisz czasu w korku. Co więcej, oszczędzasz pieniądze nie wydając ich na paliwo.

Background Image
Motywacja

Dzięki rozpoczęciu przygody z dietą online zdobywasz motywację do dalszych działań. Co więcej, nic nie napędza tak jak efekty.

Dieta bez wychodzenia z domu? Jakież to proste!

Już nie musisz szukać odpowiedniego dietetyka w Twoim mieście. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a wspólnie stworzymy jadłospis idealny.

- Zobacz jakie to proste -

Współpraca

Nie musisz mieć obaw co do zasad naszej współpracy. Nie ma w niej ukrytych haczyków.

1.
E-konsultacja
Im więcej wiem o swoim Podopiecznym, tym bardziej mogę pomóc. Przed przejściem do tworzenia odpowiedniej diety niezbędny jest wywiad na temat życia i zdrowia.
2.
Indywidualny jadłospis
Nie tworzę dla mas, dla mnie ważna jest jednostka. Korzystając z moich rozwiązań, nie otrzymujesz czegoś co otrzymują wszyscy. Wiem, że każdy z nas jest inny.
3.
Ciągły kontakt
Nie jestem dostępny tylko w godzinach pracy gabinetu. Moja skrzynka e-mailowa stoi przed Tobą otworem. Możesz napisać o każdej porze dnia i nocy, z każdym problemem.
4.
Wspólny sukces
Cieszę się z efektów Twojej pracy i przeżywam je razem z Tobą. Wiem, że odpowiednie podejście do pracy czyni ją piękniejszą. Wspólne cele, wspólna droga – wspólny sukces.
- Opinie klientów -

Dieta w chorobach - opinie

Internet to też korzyści, skorzystaj z nich!

 Spersonalizowana dieta online pomoże Ci zmienić Twoje życie na lepsze i dosięgnąć celów.