Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
- Aktywność fizyczna

Dietetyk Sportowy Poznań

- Trening i dieta -

Paweł Baraniak – Dietetyk Sportowy Poznań

Nazywam się Paweł Baraniak i jestem dietetykiem sportowym oraz trenerem personalnym. Moja praca, to nie tylko działalność zawodowa, ale przede wszystkim pasja. Na co dzień współpracuję ze sprtowcami zawodowymi oraz amatorami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach sportu.  Wspomagam ich, aby każdy trening przynosił maksymalne efekty, a dieta wspomagała rozwój i regenerację.  Układając spersonalizowane jadłospisy dla sportowców biorę pod uwagę nie tylko cel, ale także indywidualne preferencje dietetyczne, ulubione potrawy i smaki. Wiem jak ważny jest czas na posiłek, zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma go odpowiednio wiele. Moje dania są smaczne, szybkie, a co najważniejsze – odpowiednio zbilansowane. Moim celem jest, aby dieta była przyjemnością i stała się stylem życia, a nie przykrą koniecznością. Dieta powinna ułatwiać życie, a nie je utrudniać. Bez problemu skomponuje posiłki, tak aby Twój organizm dostał wszystkie potrzebne składniki. Skontaktuj się ze mną!

- Oferta-

Oferta Dietetyk Sportowy Poznań

Dieta to nie tylko kompromisy i szukanie produktów, które pomogą w drodze do marzeń o wymarzonej sylwetce. Odpowiednio zbilansowane menu może stać się stylem życia, a sięganie po odpowiednie posiłki nie musi być ciągłym liczeniem kalorii. Dowiedz się co z czym łączyć, a co nie by sukces był na wyciągnięcie ręki.

Fit

Redukcja masy ciała

Zrzucanie zbędnych kilogramów nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza na początku. Spersonalizowana dieta pomoże zredukować liczbę kalorii, aby osiągnąć ujemny bilans kaloryczny. Nie martw się. Korzystając z mojej diety nie chodzi się głodnym. Korzystając z prostych trików dowiesz się jak jeść, aby zredukować masę ciała.

Masa

Przyrost masy ciała

Nie zawsze nasz cel to redukcja, często jest to przyrost masy ciała. Odpowiednio dobrane posiłki pozwolą Ci zwiększyć masę mięśniową, bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Wspólnie dotrzemy do odpowiedniej masy ciała, która pozwoli na rozwój sylwetki i upragniony wygląd.

dieta w chorobach
Zdrowie

Dieta aktywnych fizycznie

Dieta sportowca nie jest łatwa, ponieważ organizm potrzebuje wiele elementów, by móc się regenerować po treningu. Regeneracja to nie tylko odpowiedni odpoczynek, ale przede wszystkim dobrze zbilansowane posiłki. Dowiedz się co jeść po treningu, by ten był jeszcze bardziej efektywny.

suplementy
Plan

Suplementacja

Borykasz się z problemami np. skórnymi, na które nie widzisz rozwiązania? Może brak Ci energii, a Twój dzień kończy się zaraz po jego zaczęciu? Prawdopodobnie brakuje Ci odpowiedniej suplementacji. Nie ryzykuj, nie przyjmuj preparatów na własną rękę. Wspólnie wyznaczymy plan działania, który sprawdzi się u Ciebie.

Trening

Przygotowanie do zawodów

Każdy zaawansowany sportowiec wie, że w przygotowywaniu się do zawodów nie jest ważne tylko to ile spędzamy czasu na treningach, ale także co jemy. Nagle organizm potrzebuje zupełnie innych składników, by być pełnym sił i móc pracować na takich obrotach, jak tego potrzebujesz. Pomogę Ci to osiągnąć.

Zdrowie

Plan dietetyczny sportowca

W pełni spersonalizowana dieta pomoże w codziennych treningach oraz aktywnościach fizycznych. Wspólnie skomponujemy posiłki potreningowe, które z łatwością zabierzesz ze sobą na siłownię. Nie martw się, nie zrezygnujemy z ulubionych składników. Osiągniesz maksymalne efekty treningowe.

- Korzyści -

Dietetyk Sportowy Poznań - Korzyści

Korzystając z mojej diety nie tylko dowiesz się jak prawidłowo komponować swoje posiłki, ale także sprawisz, że Twoje podejście do żywienia zmieni się diametralnie. Pokażę Ci jak dopierać menu, aby Twoje starania były efektywne.

Background Image
Indywidualna dieta

W moich dietach nie ma jednej drogi, która będzie odpowiednia dla każdego. Indywidualna dieta to klucz do sukcesu.

Background Image
Wyniki sportowe

Szybko zauważysz, że zmieniając nawyki żywieniowe, Twoje ćwiczenia będą efektywniejsze, co przełoży się na wyniki sportowe.

Background Image
Szybsza regeneracja

Pozwól organizmowi odpowiednio się zregenerować i odpocząć. Odpowiednio dobrane produkty pozwolą mu na to.

Background Image
Energia

Nie martw się krótkotrwałym wzrostem energii, a następnie jej spadkiem. Moje posiłki pozwolą cieszyć się nią przez długi czas.

Dieta odpowiada za 80% sukcesów sportowych

Prowadząc sportowy styl życia pamiętaj o tym, że sukcesem są nie tylko ćwiczenia, ale przede wszystkim racjonalne odżywianie się. Odpowiednia dieta pozwoli osiągać sukcesy sportowe.

- Od czego zacząć? -

Współpraca

Zastanawiasz się w czym, tak naprawdę, mogę Ci pomóc? Sprawdź sam!

1.
Wywiad zdrowotny
Naszą wspólną drogę zaczniemy od poznania się. Muszę wiedzieć jaki styl życia prowadzisz, co trenujesz i co chcesz osiągnąć. Twoje zdrowie jest najważniejsze, opowiedz mi o nim.
2.
Ciągły postęp
Nie staniemy na pierwszych sukcesach, a będziemy szli do przodu. W moich dietach ważna jest wiedza, którą wciąż pogłębiam i chętnie przekazuje swoim Podopiecznym.
3.
Stały kontakt
Nie jestem dostępny tylko w godzinach pracy gabinetu. Moja skrzynka e-mailowa stoi przed Tobą otworem. Możesz napisać o każdej porze dnia i nocy, z każdym problemem.
4.
Realizacja celów
Jako dietetyk sportowy wiem, że sukcesy są ważne, a odpowiednie przygotowanie do zawodów to podstawa. Pomogę Ci w ich realizacji oraz w drodze do celu. Krok po kroku.
- Opinie klientów -

Dieta w chorobach - opinie

Marzenia sportowe na wyciągnięcie ręki, musisz tylko sięgnąć!

Zacznijmy już teraz, aby wkrótce osiągnąć to, co wcześniej wydawało się niemożliwe. Sukces jest blisko.