Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
Skuteczna pomoc

Dieta w chorobach

- właściwie dobrana zdrowa dieta -

Dieta w chorobach Poznań

Budzisz się rano i nie masz energii? Brak chęci do życia, brak motywacji do działania? Niekoniecznie oznacza to lenistwo. Niejednokrotnie na swej drodze spotkałem się z tym, że osoby chore poprzez niewłaściwe odżywiane borykają się z problemami życia codziennego. Na różne  przypadłości często może pomóc specjalistyczna dieta. Nie daj sobie wmówić, że nietolerancja glutenu to wymysł. Twoje złe samopoczucie może minąć, wystarczy jedynie odpowiednie odżywianie. Nie istnieje jedna, cudowna droga, która pomoże zwalczyć każdą chorobę. Jednak odpowiednio zbilansowana dieta, skupiająca się na danych składnikach, a eliminująca inne, poprawia zdrowie i kondycję. Złe odżywianie się oraz niewiedza na temat produktów, które można spożywać jest zagrożeniem. Ból żołądka w chorobie to nie normalność. Pozwól, że pokażę Ci jak komponować posiłki, by te, oprócz odpowiednich składników odżywczych, dostarczały energii i siły. Zbilansowana dieta w chorobie to coś czego potrzebuje Twój oganizm.

- Oferta-

Dieta w chorobach

www.freepik.com
Alergia

Alergie i nietolerancje pokarmowe

Niezależnie od tego na jaką nietolerancje pokarmową lub alergię cierpisz pomogę Tobie z tym walczyć. Razem dobierzemy zamienniki ulubionych produktów oraz skomponujemy odpowiedni jadłospis, który oprócz o kubki smakowe, zadba o prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu i brak problemów żołądkowych.

hashimoto
Choroby

Choroby autoimmunologiczne

Ogromny wpływ diety w chorobach autoimmunologicznych  takich jak np. Hashimoto, insulinooporność czy PCOS to fakt. Przewlekłe stany zapalne, z którymi się borykasz, złagodzimy odpowiednio dobranymi posiłkami, w których unikniemy szkodliwych produktów. Minimalizacja objawów i poprawa komfortu życia to nasz cel.

cukrzyca
Metaboliczne

Choroby metaboliczne

Dieta w chorobach  metabolicznych takich jak np. cukrzyca, anemia lub osteoporoza jest szczególnie trudna, zwłaszcza dla osób, które dopiero się jej uczą.  Rezygnacja z określonych produktów pozwoli na polepszenie wyników badań. Zmagając się z chorobami metabolicznymi odpowiednia dieta to podstawa.

odchudzanie
Nadwaga

Otyłość i jej powikłania

Zdaję sobie sprawę, że mogą być różne przyczyny nadwagi i otyłości. Co więcej, otyłość to choroba, z którą należy walczyć. Pokażę Ci drogę i pomogę przez nią przejść. Pyszne posiłki, brak głodówki, odpowiednia motywacja i dobór właściwego poziomu aktywności fizycznej  – to wszystko otrzymasz w pakiecie.

zdrowy brzuch
Układ pokarmowy

Choroby układu pokarmowego

Problemy układu pokarmowego takie jak np. zespół jelita drażliwego, czy refluks  spotykam coraz częściej. Nie są one powodem do wstydu, a podjęcie odpowiedniej diety, która unormuje Twój organizm to podstawa. Zbilansowane żywienie, które składa się z określonych składników to coś czego potrzebujesz.

nadciśnienie tętnicze
Układ krwionośny

Choroby układu krwionośnego

Wiek, predyspozycje genetyczne – nie mamy na to wpływu. Jednak styl życia oraz odżywianie to coś co możemy zmienić, wprowadzając odpowiednie nawyki. Jeśli cierpisz na choroby układu krwionośnego takie jak nadciśnienie tętnicze, miażdżyca możesz wspomóc leczenie dzięki diecie, a ja pokażę Tobie jak to zrobić.

- Poprawa samopoczucia -

Korzyści zdrowej diety w chorobie

Masz wątpliwości i nie do końca wiesz co możesz osiągnąć stosując moją, w pełni spersonalizowaną dietę, która będzie odpowiednio dobrana do rodzaju Twojej choroby? Przedstawiamy cztery (z wielu) powody, które powiedzą dlaczego warto postawić na mnie.

Background Image
Poprawa komfortu życia

Brak uciążliwych i zawstydzających problemów z funkcjonowaniem organizmu to coś co uzyskasz stosując moją dietę.

health Background Image
Lepsze samopoczucie

Poprawiasz swoją kondycję i zdrowie. Wiesz co jeść, a czego unikać. Po prostu czujesz się lepiej i masz więcej energii.

Background Image
Odkrywanie smaków

Jeśli dotychczas myślałeś, że dieta w chorobie to tylko wyrzeczenia, pozwól, że wprowadzę Cię na wyższy poziom kulinarny.

Background Image
Walka z chorobą

Stosując w pełni specjalistyczną dietę, skupiającą się na poprawie zdrowia, a nie na maskowaniu problemu, walczysz z chorobą.

- Dietetyk kliniczny -

Dietetyk Paweł Baraniak

Nazywam się Paweł Baraniak i od lat jestem pasjonatem zdrowego trybu życia, dlatego zdecydowałem się rozwijać w tym kierunku. Moje dietetyczne wykształcenie to efekt zaangażowania. Wiem, że człowiek cały czas musi się rozwijać, dlatego biorę udział w licznych kursach oraz szkoleniach. Na co dzień pracuję też w Szpitalu Powiatowym w Czarnkowie, gdzie doradzam pacjentom z różnymi dolegliwościami jak mogą wspomóc leczenie i wpłynąć pozytywnie na swoje zdrowie. Zdaje sobie sprawę z tego, że jedzenie to nie tylko zaspakajanie potrzeb organizmu, ale także przyjemność. Co więcej, odpowiednio zbilansowana dieta, wpływa na nasze dobre samopoczucie. W swoich dietach nie stosuję głodówek oraz niezdrowych zamienników, które dają odwrotny skutek do zamierzonego. Nie jest mi obca dieta specjalistyczna, walka z Hashimoto czy nietolerancjami pokarmowymi. Chętnie pokazuję swoim podopiecznym drogę, która nie tylko zmienia zawartość lodówki, ale przede wszystkim styl życia oraz pojmowanie procesu jakim jest jedzenie. Pozwól, że wzbudzę w Tobie pasję, jaką jest zdrowe odżywianie. Wprowadzę w Twoją codzienność nawyk oraz systematyczność, co przyniesie zamierzony skutek.

10 +
zadowolonych osób
10 %
koncentracji na Tobie
0 %
Satysfakcji
- Cennik diety-

Dieta w chorobach - cena

Nie wystarczy tylko chęć, ale przede wszystkim podjęcie wyzwania i zrobienie pierwszego kroku. Każdy z nas jest inny i potrzebuje odpowiedniego podejścia. Dlatego przygotowałem kilka wariantów diety, która pomoże w walce z chorobą.

Pierwsza konsultacja
150 pln
Konsultacja dietetyczna
Analiza wyników badań
Analiza składu ciała
Wstępne zalecenia
7-dniowy jadłospis
150 pln
Jadłospis na tydzień
Spersonalizowany
Idealnie dopasowany
Łatwość przygotowania
14-dniowy jadłospis
250 pln
Jadłospis na 2 tygodnie
Większe możliwości
Szczegółowe zalecenia
Zindywidualizowany
Wizyta kontrolna
90 pln
Konsultacja dietetyczna
Analiza samopoczucia
Rzowiązanie problemów
Ciągłe wsparcie
Współpraca online
150 pln
Wywiad zdrowotny
Jadłospis na 7 dni
Zalecenia
Wsparcie leczenia
Dieta przez Internet
250 pln
Formularz zdrowotny
Jadłospis na 14 dni
Urozmaicone posiłki
Pomoc w chorobie
- Opinie klientów -

Dieta w chorobach - opinie

- Oczekiwane efekty -

3 kroki do sukcesu

Przed Tobą zmiana życia na lepsze. Pozwól jednak, że razem zrobimy pierwsze kroki, by już wkrótce Twoja spersonalizowana dieta w chorobie była taka jak powinna. Wskażę Ci drogę, którą należy podążać, wyeliminuję błędy. Pozytywna zmiana czeka na Ciebie.

1.
Indywidualny opiekun

Walka z chorobą to często samotność i niezrozumienie, w tym swojego własnego organizmu. Wiem jak walczyć z Twoją chorobą.

2.
Spersonalizowana dieta

To, że u kogoś coś działa, nie znaczy, że dla ciebie będzie równie odpowiednie. Podchodzę indywidualnie do każdej osoby.

3.
Lepsze samopoczucie

Źle zbilansowana dieta wpływa na postrzeganie świata. Specjalistyczny jadłospis pozwoli ci odkryć radość życia na nowo.

Nie wiesz jak zacząć i którą opcję wybrać?

Skontaktuj się ze mną!