Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
Skuteczny plan dietetyczny

Plan dietetyczny Poznań

- Sukces zgodnie z planem -

Plan dietetyczny

Plan dietetyczny to Twój spersonalizowany jadłospis. Chcesz się zacząć dobrze i racjonalnie odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć? Błądzisz wokół kalorii, nie wiesz jak wyliczyć zapotrzebowanie energetyczne, a liczenie węgli, tłuszczy i białka Cię przeraża? Nie martw się, pomogę Tobie rozpocząć drogę w kierunku odpowiedniej diety. Przygotuję ją w oparciu o Twoje osobiste preferencje. W pełni zindywidualizowana dieta to gwarancja sukcesu. Nie korzystam ze skrótów. Przygotuję ją specjalnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę to co lubisz najbardziej oraz to, czego wolisz unikać w swojej kuchni. Dzięki tej diecie poznasz nowe dania, które nie będą zabierały dużo czasu. Razem zawalczymy o lepszą sylwetkę, poprawimy kiepskie samopoczucie, które towarzyszy w chorobie czy przygotujemy się do zawodów. Nie rezygnuj z marzeń, tylko dlatego, że nie wiesz jak zacząć. Pozwól, że pokażę Ci jak dobierać składniki tak, aby racjonalna dieta wpłynęła pozytywnie na Twoje życie.  Chętnie przygotuję Twój plan żywieniowy, który sprawdzi się na co dzień.

- Oferta-

Plan dietetyczny

Dla niej

Plan dietetyczny dla kobiet

Nieważne, czy Twoim celem jest zrzucenie kilku(nastu) kilogramów, pozbycie się cellulitu, czy po prostu chcesz się zacząć lepiej odżywiać. Przygotuję dla Ciebie w pełni zbilansowaną dietę, którą sama polubisz, a nowymi smakami zaskoczysz swoich bliskich.

Dla niego

Plan dietetyczny dla mężczyzn

Męskość i siła w jedzeniu? Nie ma problemu! Niezależnie od tego jaki cel chcesz osiągnąć, pomogę Tobie wytrwać w postanowieniu. Specjalnie ułożony plan dietetyczny sprawi, że nabierzesz mocy, odkrywając nowe potrawy. Wcześniej nielubiane gotowanie, stanie się przyjemnością.

Zdrowie

Dieta w chorobach online

Wiele chorób wiąże się z niewłaściwą dietą, a dzięki mojemu planowi dietetetycznemu możesz poprawić swoje wyniki, zdrowie i po prostu poczuć się lepiej. Powiem Tobie, które produkty są dla Ciebie niewskazane, a właściwie zbilnasowany jadłospis zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego organizmu.

Sport

Plan dietetyczny dla sportowca

Bycie sportowcem nie jest proste, a ciągłe liczenie kalorii bywa kłopotliwe i problematyczne, zwłaszcza wtedy, gdy zaczyna brakować pomysłów na nowe dania. Pomogę Ci skomponować odpowiednie posiłki, które w pełni zaspokoją Twoje zapotrzebowanie.

Trening

Plan dietetyczny i treningowy

Oprócz tego, że przygotuję dla Ciebie indywidualną dietę, która zaspokoi Twoje potrzeby żywieniowe, chętnie odpowiem za Twój plan treningowy. Jestem nie tylko dietetykiem, ale także trenerem personalnym, który chętnie pokaże jak łączyć dietę z treningiem.

dieta wege
Wege

Plan dietetyczny dla wegetarian

Jeśli dieta wegetariańska lub wegańska szczególnie Cię interesuje i nie zniesiesz mięsa (i produktów odzwierzęcych) na talerzu – moja oferta jest dla Ciebie. W pełni zbilansowane posiłki, z odpowiednimi zamiennikami, które dostarczą odpowiednich składników – taka jest moja dieta.

- Mocne strony -

Korzyści planu dietetycznego

Proponuję Ci plan dietetyczny, który nie tylko zmieni Twój sposób odżywiania się, ale przede wszystkim wprowadzi zdrowe nawyki do Twojego życia. Przedstawiam przykładowe trzy powody, dla których warto postawić na moją dietę.

Background Image
Zmiana nawyków

Wraz z dietą otrzymasz niesamowitą szansę na zmianę postrzegania swojego żywienia. Wybierzesz zdrowiej i świadomie.

Background Image
Oszczędność pieniędzy

Przygotuje listę zakupów, która pozwoli Ci kupić tylko to czego naprawdę potrzebujesz, nie wyrzucając pieniędzy do kosza.

Background Image
Oszczędność czasu

Nie tylko zadbam o Twój budżet, ale także pozwolę Ci oszczędzić czas, proponując posiłki, nad którymi nie będziesz stać godzinami.

Background Image
Zdrowie

Z dobrze dobranym planem poprawisz swoje wyiniki i skuteczniej zadbasz o zdrowie. Zyskasz więcej energii i spokoju.

- Zaplanujemy to razem -

Dietetyk Paweł Baraniak

Nazywam się Paweł Baraniak, a zawodu i pasji jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym. Codziennie odkrywam nowe drogi, doświadczam i uczę się, aby moi podopieczni czuli się odpowiednio zaopiekowania. Trafiając pod moje skrzydła możesz być pewny, że trafiłeś bardzo dobrze.

Wiedza i pasja, którą się z Tobą podzielę zaowocują na przyszłość i pokażą Tobie drogę doskonałego żywienia, które wkrótce stanie się Twoją codziennością.  Pokażę Ci jak przetrwać największy kryzys, wskażę moment na cheat day. Moja spersonalizowana dieta zostanie ułożona specjalnie dla Ciebie. Nie chodzę na skróty, szukam najlepszych rozwiązań, które w pełni zadowolą Twój organizm. Pomogę Tobie schudnąć, nie stosując głodówek wyniszczających organizm i kończących się efektem jojo.  Przygotuję Cię do zawodów, ustalając najlepszy plan żywieniowy. Zadbam o Twoje samopoczucie w walce z chorobą, stosując odpowiednią dietę. Zaufaj mi, pokażę Ci jak droga ku lepszemu może być prosta.

10 +
zadowolonych osób
10 %
koncentracji na Tobie
100 +
Zrzuconych Kg
- Cennik planu dietetycznego -

Plan dietetyczny - cena

Plan dietetyczczny, który spełni swój cel. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz mając świadomość, że każdy z nas potrzebuje innego cyklu diety, przygotowałem trzy propozycje  planu dietetycznego. Wybierz ten, który interesuje Cię najbardziej i wspólnie osiągnijmy sukces.

Plan dietetyczny na 7 dni - wstęp do zdrowego odżywiania
150 pln
formularz zdrowotny
tygodniowy jadłospis
zalecenia
ustalenie priorytetów
Plan dietetyczny na 14 dni – zaawansowana dieta dla Ciebie
250 pln
formularz konsultacyjny
14-dniowy jadłospis
analiza potrzeb
zamienniki produktów
Konsultacja dietetyczna - omówienie szczegółów
150 pln
analiza potrzeb
opieka dietetyka
zalecenia żywieniowe
przepis na sukces
- Co mówią klienci?-

Plan dietetyczny - opinie

- Plan na suckes -

Trzy kroki do sukcesu:

Nie rezygnuj z marzeń, tylko dlatego, że droga w ich kierunku wydaje się długa i wyboista. Nie ważne, w którym momencie swojego celu jesteś teraz, ważne, w którym będziesz jutro. Wspólnie osiągniemy to, co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe.

1.
Plan dietetyczny

W pełni spersonalizowany plan dietetyczny pozwoli otworzyć się na nowe smaki oraz pokaże, że życie w zgodzie z samym sobą jest proste.

2.
Plan treningowy

Dzięki regularnym treningom będziesz ćwiczył silną wolę, która ułatwi drogę do sukcesu i pokaże Ci jaki jesteś silny oraz jak możesz wiele.

3.
Cel

Jasno określony cel jest głównym składnikiem sukcesu. Razem go ustalimy, w oparciu o Twoje możliwości oraz chęci rozwoju.

Nie wiesz jak zacząć i którą opcję wybrać?

Skontaktuj się ze mną!