Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
- Paweł Baraniak

Dietetyk z Poznania

Poszukujesz odpowiedniej osoby, która zajmie się Twoim jadłospisem i odpowiednio poprowadzi plan żywieniowy, czyli potrzebny Tobie dietetyk z Poznania? Dobrze trafiłeś. Nazywam się Paweł Baraniak, a z zawodu, ale także z pasji, jestem dietetykiem i chętnie pomogę Ci w osiągnięciu wymarzonego celu. 

- Sukces zgodnie z planem -

Dietetyk z Poznania

Nauczę Cię w jaki sposób komponować posiłki, co kiedy jeść, a czego unikać.  Martwisz się o swoją chorobę, która nie pozwala Ci cieszyć się jedzeniem? Wspólnie zrozumiemy Twój organizm i sprawimy, że ból brzucha po posiłku zniknie raz na zawsze. Odpowiednio zbilansowana oraz w pełni spersonalizowana dieta to klucz do sukcesu. Moja specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie sprawią, że w szybkim czasie nauczysz się odczytywać sygnały, które przekazuje Ci organizm. Twoje złe nawyki zmienimy w dobre, nie rezygnując z ulubionych produktów. Dieta musi smakować, a jedzenie sprawiać przyjemność. Zaufaj mi, a pokażę Ci jak jeść zdrowo i zmienić swoje życie na lepsze, także pod kątem zdrowia.

- Oferta-

Oferta diety

Dietetyka

Dietetyk Poznań

Chętne spotkam się z Tobą w cztery oczy, aby wspólnie stworzyć odpowiedni plan dietetyczny. Pomogę Ci w realizacji wyznaczonych celów, wprowadzając zdrowe żywienie do Twojego życia.

Trening

Dietetyk Sportowy

Wysiłek fizyczny potrzebuje odpowiedniej oprawy żywieniowej, którą jestem w stanie Ci zapewnić. Nauczę Cię co jeść przed i po treningu, tak aby ten był jeszcze bardziej efektywny.

Doradztwo

Dietetyk online

Jeśli brak Ci czasu na spotkania  ta opcja jest dla Ciebie. Nowoczesna technologia pozwala na szybki kontakt online, który chętnie wykorzystuję w swojej pracy. Bez wychodzenia z domu.

- Plan na suckes -

Trzy kroki do sukcesu:

Sukces to nie tylko to co jest na talerzu, ale także odpowiednie podejście do żywienia, połączone z aktywnością fizyczną.

1.
Spersonalizowana dieta

Nie martw się, że dostaniesz niewłaściwy plan, który będzie ciężko Ci zrealizować. Dopasuję go specjalnie pod Ciebie i Twoje preferencje.

2.
Plan treningowy

Nie tylko zadbam o to co jesz, ale także zaproponuję Ci ćwiczenia, które okażą się pomocne w drodzę do wymarzonej sylwetki.

3.
Cel

Dieta bez efektu jojo, która nie tylko pokaże Ci jak prawidłowo i zdrowo jeść, ale także zmieni Twoje podejście do odżywiania się.