Contact Us
Address: 103 Reade St, New York NY 10013
Follow Us
- Pomoc i wsparcie -

Paweł Baraniak – Dietetyk Poznań

- Sukces zgodnie z planem -

Doświadczony dietetyk Poznań

Zdrowe odżywianie, właściwie zbilansowane posiłki i sztuka łączenia produktów – jeśli te zagadnienia Cię interesują jesteś w dobrym miejscu. Nazywam się Paweł Baraniak i od lat pracuje jako dietetyk oraz trener personalny. Z doświadczenia wiem, że dieta to pierwszy klucz do sukcesu. Internet karmi różnymi, często niezdrowymi, sposobami jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ja pokażę Ci drogę, która nie tylko wpisze się na stałe w Twój styl życia, ale która pomoże Ci inaczej spojrzeć na odżywianie się. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem jak zadbać o zdrowie poprzez jedzenie. Pomogę Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy, przygotować się do zawodów lub, po prostu, wdrożyć w Twoje życie zasady zdrowego odżywiania się. Zaufaj mi i zobacz jak proste może być dbanie o to co jesz. Moja w pełni spersonalizowana dieta odpowie na zapotrzebowanie organizmu, nie będziesz czuł uczucia głodu. Dzięki zastosowaniu zamienników dopasuję ją do Ciebie. Co więcej, dzięki moim sposobom żywieniowym zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Lista składników na każdy tydzień oraz szybkość i prostota potraw to klucz do sukcesu. Nie obawiaj się o swoje osobiste preferencje. W mojej diecie miejsce jest dla każdego. Specjalistyczna dieta pod kątem Twojego zdrowia (np. pod kątem chorób układu trawiennego) czy upodobań (dieta wegetariańska/dieta wygańska) – znam się na tym doskonale. Zaufaj mi już dziś, by wkrótce zobaczyć prawdziwe efekty.

Świat zdrowego odżywiania się nie musi być nudny i pełen kompromisów. Pokażę Ci w jaki sposób łączyć składniki i przyrządzać jedzenie, aby dostarczało wszystkich potrzebnych składników, a przy tym było przyjemnością. Już wkrótce zbilansowana dieta stanie się Twoją codziennością.

- Oferta-

Dietetyk Poznań

Fit

Dieta odchudzająca

Chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów, ale nie wiesz jak to zrobić? Dotychczas odchudzanie kojarzyło Ci się z głodówką, a uczucie braku sytości było zbyt męczące? Pokażę Ci w jaki sposób obniżyć kaloryczność posiłków, nie rezygnując z ich smaku. Już wkrótce zobaczysz efekty zdrowej, zbilansowanej diety.

Trening

Dietetyk Sportowy

Wysiłek fizyczny potrzebuje odpowiedniego wsparcia żywieniowego, które jestem w stanie Tobie zapewnić. Nauczę Cię co jeść przed i po treningu, tak aby ten był jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu łatwiej zrealizujesz swe cele i każdy trening będzie zbliżał Cię do sukcesu.

Zdrowie

Dieta w chorobach

Wiemy, że choroby XXI wieku skupiają się nie tylko na leczeniu farmakologicznym. Leki to nie wszystko. Zwróć uwagę na to co jesz i czy Twój organizm toleruje wszystkie składniki. Pomogę Ci zrozumieć preferencje Twojego ciała, aby walka z chorobą była prostsza, a Twoje samopoczucie lepsze. 

Aktywność

Dieta fitness

Odpowiednia ilość kalorii i składników odżywczych w życiu każdego miłośnika fitnessu to obowiązek. Co więcej, konieczność wymiany posiłków, nie tylko ze względu na brak rutyny, ale konieczność zbilansowanej diety, może być męcząca. Pokażę Ci w jaki sposób komponować posiłki i przekażę pomysły na wiele z nich.

Czas

Dieta online

Twój tryb życia nie pozwala na spotkanie z dietetykiem twarzą-w-twarz? Spróbuj mojej diety, którą stworzę w pełni zdalnie. Spotkamy się w wirtualnej rzeczywistości i przez nią będziemy się komunikować. Możemy to zrobić niezależnie od pory dnia i nocy. Łatwy i przyjemny sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas.

Żywienie

Plan dietetyczny

Nie obawiaj się tego, że po krótkiej przygodzie z dietetykiem i jego planem żywieniowym wrócisz do starych nawyków. Przygotuje dla Ciebie w pełni wartościowy plan dietetyczny, który stanie się Twoim sposobem na życie, a nie tylko krótką przygodą, o której zapomnisz po chwili.

- Korzyści -

Dietetyk Poznań – korzyści

Dieta to nie tylko walka o wymarzoną sylwetkę, ale także zrozumienie potrzeb swojego ciała i organizmu. Sprawdź jakie korzyści przynosi racjonalne i zdrowe odżywianie. Efekty przyjdą szybciej niż myślisz.

Background Image
Racjonalne żywienie

Dzięki zastosowaniu mojej spersonalizowanej diety dowiesz się jakich składników powinieneś unikać, a które dostarczać w codziennych posiłkach.

Background Image
Sylwetka

Zazdrościsz innym sylwetki, której sam nie potrafisz osiągnąć? Dzięki mojej diecie cel przyjdzie szybciej niż myślisz. Sprawdź jak poprawić swój wygląd dzięki jedzeniu.

health Background Image
Zdrowie

Powiedzenie „jesteś tym co jesz” jest jak najbardziej prawdziwe. Nie wrzucaj w siebie byle czego. Odpowiednio zbilansowane posiłki pomogą Ci w walce o zdrowie.

Background Image
Lepsze samopoczucie

Brak Ci siły do życia, a zły humor towarzyszy Ci na co dzień? Zmień to za pomocą diety, która przyniesie falę endorfin i pomoże w pozytywnym odbiorze świata.

Spersonalizowana dieta gwarancją skuteczności

Nie inwestuj w produkty, które są tworzone dla mas. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innych produktów w swojej diecie. Wybierz dietę, która zostanie stworzona specjalnie dla Ciebie!

- Paweł Baraniak -

Współpraca

Nasza współpraca będzie jasna i korzystna dla obu stron – przekonaj się dlaczego.

1
Wywiad zdrowotny
Wiem, że każdy z nas może borykać się z innymi chorobami lub nietolerancjami produktów. Przed stworzeniem diety, chętnie dowiem się więcej o Twoim zdrowiu i jego potrzebach.
2
Spersonalizowany jadłospis
Nie martw się, że dostaniesz menu takie jak wszyscy. Bazuję tylko na spersonalizowanych jadłospisach, które zaspokoją Twoje potrzeby żywieniowe.
3
Monitorowanie postępów
Nie zostaniesz z dietą i swoim żywieniem sam. W każdym momencie możesz zwrócić się o pomoc, a ja zapewnię Tobie niezbędne wsparcie i motywację.
4
Wspólny sukces
Twoje pozytywne efekty są dla mnie radością, a osiągnięcia moich Podopiecznych to to, co mnie motywuje do działania i dalszego rozwoju. Nie wahaj się chwalić efektami!
- Opinie klientów -

Dieta w chorobach - opinie

Droga ku celowi i marzeniom jest prosta, trzeba tylko zacząć!

Gdzie byłbyś teraz, gdybyś zawalczył o siebie już wcześniej? Nadróbmy ten stracony czas już teraz.